Marigold.cz » Linksys WRE54G Wireless-G Range Expander
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Linksys přišel s dalším výrobkem – jmenuje se WRE54G a firma jej označuje jako "Range Expander" – zvětšovač dosahu. Chvíli jsem si myslel, že jde o další zesilovač WiFi signálu (v některých zemích povolený), protože Linksys právě nedávno svůj poslední výrobek "Signal Booster" stáhl z nabídky, jenže v tomto případě jde o opakovač na bázi čipové sady Broadcom BCM4712.

Linksys WRE54G

Opakovač je založen na funkci WDS a Linksys deklaruje, že funguje s jeho 54G produkty, tedy nikoliv se staršími zařízeními Béčkové řady. Cena zařízení je 76 USD. Zdroj: stránky Linksys.

Nyní je třeba říci, že smysl této nabídky pro zákazníka mi poněkud uniká. WDS dnes obsahuje celá řada výrobků a pokud sáhnete například po levných ASUS přístupových bodech, dostanete více muziky včetně toho WDS za stejné peníze, ne-li méně. Prostudoval jsme specifikaci a WRE54G by mi přišel zajímavý, kdyby měl citelně nižší odběr, autonomní napájení, PoE nebo něco, co by jeho použití bez napájení usnadnilo a jeho existenci ospravedlnilo. Ale nic jsem nenašel. Takže to vypadá na takový Linksys výkřik pro ty, kdož si musí kupovat výhradně jeho výrobky…

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 8:36 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář