Marigold.cz » Linksys vydal své dualbandové WiFi karty a bezdrátový přehrávač presentací
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Linksys oficiálně uvolnil svoji dualband WiFi techniku podporující jak 802.11a tak 802.11g (a tím samozřejmě i 802.11b, protože to je s Géčkem zpětně kompatibilní).


PCMCIA karta od Linksysu bude oficiálně za 99 USD.


Své dualband WiFi výrobky nedávno představil i Netgear, ten by měl začít brzy prodávat PCMCIA karty za 129 USD a v polovině roku by chtěl nabídnout i APčka a další WiFi techniku podporující A i G.


Pro Českou republiku je ale Linksys důležitější – Netgear zde své WiFi výrobky netlačí, zatímco Linksys je tu díky BlueComu i Levi slušně zastoupen. Ostatně příští týden by měly dorazit do ČR první singlebandové výrobky Linksysu s 802.11g a zájemce o tuto techniku také jistě potěší, že byl pro EU (a tedy i pro ČR, tady už EU jsme 🙂 schválen další Linksys výrobek s 802.11g a to LINKSYS WRT54G (router+accesspoint+4portový switch).


Linksys také představil svůj bezdrátový přehrávač presentací WPG12. To je zařízení, které se připojí na VGA konektor vašeho projektoru  a pomocí WiFi tento přehrávač může z kteréhokoliv počítače přijímat presentaci. Další možností je nahrát si PowerPoint presentaci do paměti tohoto přehrávače a počítač s sebou vůbec netahat – 32 MB stačí na ledasjakou presentaci. Podrobnosti o zařízení na této stránce.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 11:15 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář