Líbačka právě běží online na Stream.cz (Update: už je konec)

Sledovat můžete rovnou zde, slibně se to rozjíždí a lidí chodí dost 🙂

http://www.stream.cz/libacka.html

Na titulce Stream.cz je ten přenos taky, ale v menším okně, tenhle link vede na větší okno.

Update: vypadá to, že všechno skončilo, jak mělo. Já jsem finále neviděl, takže netuším, zda se něco nevysypalo těsně před koncem, to asi finálně zjistím, až zítra, ale zatím nula stížností. Co bylo hlavní, TTčka i Karo byli přiměřeně vtipní, takže se na to dalo koukat, i když člověk nebyl puberťák, takže z tohoto pohledu to předčilo očekávání a toho jsem se bál po pravdě nejvíce – že na to koukat nepůjce. To je běžný problém dnešního streamingu 🙂

Při zahájení přenosu se po první čtvrthodině dívalo v průměru zhruba dvěstě lidí, což předčilo moje očekávání. Pak už jsem se zapoměl zeptat, zjistím podrobnosti zítra, bo tyhle statistiky nemám online. Nicméně návštěvnost se kolem poledne pohybovala o pět set lidí nad víkendovým průměrem, takže tahle čísla asi budou odpovídat. Na to, že jsme nepohřbívali Svobodu a minimální promo, jsem spokojen.

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

14 komentářů

 • heh 🙂 . Stream.cz se mi díky stále lepším nápadům začíná líbit víc a víc 🙂

 • tak a už to mají zastaveno 🙂 holt kdo pozdě chodí….

  Ale proč se na to koukat, když se člověk může líbat v reálu

 • tak jsem to nestihl 🙁

  No nevadí reál by lepší 🙂

 • … skoda toho minimalniho proma …

 • Prominte, už jsem to nestihl, ale o co mělo jít? Že se líbají lidé v přímém přenosu? Tak to mi moc originální nepřijde, stačí vykouknout z okna 🙂

 • Byl jsem tam, dokonce v době, kdy tam Stream už být neměl, a přišlo mi to lehce… nevím, takové nevhodné. O pár metrů vedle nějaká skupinka zaníceně recitovala Máj, Stream trochu kazil atmosféru.

 • Pro Jilma: no, měli jsme to pronajaté tuším do jedné, od dvou tam byla ODS. Takže jestli tam někdo v té době recitoval, tak tam byl nevhod on.

  Pro Ivo Tomana – na http://www.stream.cz na té obrazovce vlevo je něco jako trailer z té akce… takže to snad mírně přiblíží…

 • No jak se to vezme, mně je celkem jedno, kdo si za to zaplatil, ale že na 1. máj to místo u Máchy okupuje nějaká Líbačka mi přijde nevhodné. Jestli tam od dvou měl proslov Topolánek, to už nevím. Kdybych tam našel jeho, myslel bych si to samé o ODS.

 • Mno, to už je osud veřejných prostranství. Mne těší, že těm lidem ve vysílání se to líbilo. Jistě ale, že se minimálně jeden nespokojenec najde vždy 🙂 Mně zase Líbačka přišla jako vhodná akce ve vhodný termín.

 • Možná jsem jen úzkoprsý. 🙂

 • re: škoda toho minimálního proma

  já to četl jako „škoda toho minimálního porna“, ale na možná ve výsledku to není zas tak úplnej nesmysl a asi by to taky návštěvnost zvedlo 😉

  při té příležitosti mě napadá jiný stream – streamovat o půlnoci detailně boky václaváku – schválně si tam pak mohou zájemci počítat kumuly a dělit jejich počet počet policistů, kteří tam za noc projdou, případně pokusit se analizovat konverzní poměr jedné kumuly.

 • Skutecne bys to chtel análizovat?

 • myslím, že se nabízí velmi zajímavé údaje – tedy počet zobrazení, počet zobrazení různých forem za jednu návštěvu, míra pokleku, doba setrvání uživatele, cena za poklek, pokleků za den/měsíc, oblíbené platební metody, zprostředkovatelské provize, aktivita správců systému atd.