Kučmáš na odchodu, poptávka po tiskových mluvčích roste…

Patrick Zandl · 15. květen 2003

Z Eurotelu odchází Jan Kučmáš, dosavadní tiskový mluvčí. Toliko předběžná info z Eurotelu, zatím bez záruky, oficiální zprávu jsem ještě nenašel. Proč Jan Kučmáš odchází? Inu, prý nebyl s Eurotelem jako zaměstnavatelem příliš spokojen, říká se v Eurotelu. A tak se rozhodl jít do konzultací a dělat nezávislého konzultanta. Mezi tiskovými mluvčími operátorů je to dosti rozšířené...

Do Eurotelu má nově nastoupit Diana Dobalová a jestli je jen část fám, které jsem o ní zaslechl pravdivá, má se Eurotel na co těšit a bude ještě nostalgicky vzpomínat na Ivu Taťounovou. Původní místo Diany Dobalové byly Pražské pivovary a agentura Best. Inu, uvidíme.

Nového tiskového mluvčího ale hledá také Oskar - zřejmě proto, že Igor Přerovský má na triku i reklamu a už je toho dost, navíc firemní a veřejnou komunikaci a reklamu není zcela dobré míchat. Jestli chcete poslat svůj životopis, jistě máte šanci, mne by nechtěli :)

V T-Mobile svého tiskového mluvčí mají, ale zase přemýšlejí i nové PR agentuře. Výběr PR agentury je zřejmě jediné, k čemu není potřeba příkaz z Říše, ale k čemu stačí dvě konzultace a povolení... je to pořád lepší, než kupovat IVR zařízení na vyprávění placených zpráv a myslet si, že za 5 Kč/min to bude někdo poslouchat.

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook