Kostelecký set v nabídce WiFishopu

Patrick Zandl · 1. duben 2004

Kostelecký set WiFishopuDnešní přehled WiFi novinek začneme nabídkou Kosteleckého setu z WiFishopu. Jde o kompletní balíček pro výrobu laciné antény pro WiFi založené na oblíbené kostelecké technologii. V setu kromě anténního jádra najdete také N konektor a kabel.

Kostelecký set se prodává ve dvou provedeních, tedy Plné a Prázdné - v případě prázdného provedení za 49 Kč (+DPH) jsou z konzervy odstraněny párky, Plné provedení včetně párků přijde na 99 Kč, samozřejmě bez DPH. To je ovšem zajímavá cenová politika, protože vždy jsem měl za to, že odstranění párků je nákladově docela náročné, neboť je potřeba je ekologicky zlikvidovat, což je vzhledem k jejich poživatelnosti problém.

Na stránkách CzFree se již objevilo diskusní fórum, kde se probírají levnější metody výroby této antény - plnou verzi lze pořídit svépomocí o téměř deset procent laciněji, tedy za 81 Kč! Stránky CzFree také nabízejí burzu prázdných plechovek, kde se mohou jedlíci párků plechovek zbavit... (aprílový článek - ovšem vytvoření wifishopem)

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook