Kongresová příhoda: O Honzových teplých koulích

Patrick Zandl · 17. únor 2005

Tahle příhodá nás všechny včera rozesmála. Protože jsme byli úplně mrtví (průměrná délka spánku za poslední tři dny jsou čtyři hodiny), vypadli jsme z kongesu o něco dříve, už tak v pět - a že nepůjdeme na Nokia párty, ale ihned do pelechu spát. A ještě před tím že si koupíme něco k jídlu.

Navrhoval jsem, abychom si šly do restaurace vedle hypermarketu, ale Honza pravil, že ušetříme času a peněz, protože v tom obhcodě mají levný koutek s teplou stravou. A tam si koupil takové karbanátkové koule.

Přijeli jsme na hotel a teď už to znám jen z vyprávění. Honza na pokoji zjistil, že koule jsou sice v tekuté omáčce, ale samy jsou zmrzlé a nikde vůkol mikrovlnka. David už usnul, tak se Honza rozhodl kuchařit a dal krabičku s koulemi na elektrické topení a to ohulil na maximum. Pak si lehl, aby mohl chvíli přemýšlet.

Když se po dvou hodinách přemýšlení probudili, bylo v pokoji zhruba čtyřicet, oba byli jak v páře spaření pašíci a koule nepoživatelné, protože promíchané s plastem té krabičky a v pokoji smradu neúrekom :) Co dodat. Dnes je náš poslední den na kongresu, letadlo letí někdy ve čtyři, takže končíme v poledne. Pokud bude letiště v Ruzyni přijímat (zatím to vypadá, že ano), budu navečer doma, jinak v nějakém pelešáku na účet AirFrance. Tak hezký den všem...

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook