Kongresová příhoda: O Honzových teplých koulích


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Tahle příhodá nás všechny včera rozesmála. Protože jsme byli úplně mrtví (průměrná délka spánku za poslední tři dny jsou čtyři hodiny), vypadli jsme z kongesu o něco dříve, už tak v pět – a že nepůjdeme na Nokia párty, ale ihned do pelechu spát. A ještě před tím že si koupíme něco k jídlu.

Navrhoval jsem, abychom si šly do restaurace vedle hypermarketu, ale Honza pravil, že ušetříme času a peněz, protože v tom obhcodě mají levný koutek s teplou stravou. A tam si koupil takové karbanátkové koule.

Přijeli jsme na hotel a teď už to znám jen z vyprávění. Honza na pokoji zjistil, že koule jsou sice v tekuté omáčce, ale samy jsou zmrzlé a nikde vůkol mikrovlnka. David už usnul, tak se Honza rozhodl kuchařit a dal krabičku s koulemi na elektrické topení a to ohulil na maximum. Pak si lehl, aby mohl chvíli přemýšlet.

Když se po dvou hodinách přemýšlení probudili, bylo v pokoji zhruba čtyřicet, oba byli jak v páře spaření pašíci a koule nepoživatelné, protože promíchané s plastem té krabičky a v pokoji smradu neúrekom 🙂
Co dodat. Dnes je náš poslední den na kongresu, letadlo letí někdy ve čtyři, takže končíme v poledne. Pokud bude letiště v Ruzyni přijímat (zatím to vypadá, že ano), budu navečer doma, jinak v nějakém pelešáku na účet AirFrance. Tak hezký den všem…

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.