Konec zotavování a zase doma

Patrick Zandl · 15. srpen 2004

Dal jsem si celonoční jízdu autíčkem ze Ženevy a jsem totálně nevyspalý, takže než spadnu do postele, abych se do zítřka pokusil vyspat, jen konstatuji, že zotavování a dovolenkování mi skončilo.

Vcelku mne překvapilo, když jsem se podíval na vlastní server, kolik novinek se tu objevilo. Nonamovi jsem dal přístup na Marigolda s tím, že kdyby se něco zajímavého vyskytlo, ať to klidně napíše, protože nemám rád zpravodajské mezery, tedy stavy, kdy bych měl kvuli volnu najednou dohánět informovat o něčem, co se už stalo. Noname se dokonce dal do psaní seriálů - jen je budu muset přesunout do sekce pro začínající WiFisty, ale to až budu při smyslech (12 hodin jízdy autem tomu neodpovídá).

Nonamovi samozřejmě tímto děkuji, dlužno dodat pro jeho kritiky, že jej znám a přístupová práva jsem mu přidělil s důvěrou v to, že nic nepomatlá - a taky nepomatlal. A jak už tu někdo jiný moudře usoudil, už to, že v něj mám důvěru, ačkoliv nelze porušit jeho anonymitu, by mohlo být jistou zárukou :)

Na poštovním serveru se nahromadila obvyklá kopa emailů a já bojuju s pokušením ty soukromé paušálně smazat a konstatovat, že co počkalo týden, nebylo stejně důležité a co nepočkalo, že už se mi lidi ozvali jinak. Ale jak to vypadá, stejně je předběžně roztřídím, právě se stahují přes POP3 a řádí na nich antivir a spam filter. Ha, přišel mi první virus v češtině. Ty ohledy tvůrců virů na lokální specifikace jsou moc roztomilé. Tak hezký start do nového týdne.

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook