Knihy ke stažení

Patrick Zandl · 8. březen 2005

Napsal jsem pár knih, které jsou už dávno vydané nebo do vydání ještě dlouho mají. Zde jsou ke stažení ty, které jsem zdigitalizoval.

Koncernová pětiletka

Novinka roku 2011 vydaná výhradně jako elektronická kniha. Můžete si ji zakoupit za 79 Kč na Palmknihách, nebo na SmashWords za 4,5 USD ve formátech pro řadu čteček. Jsou tam ukázky, recenze čtenářů, takže žádný zajíc v pytli. A já bych to shrnul: manažerská lovestory pro pány (z velkého mediálního světa) i dámy (to ta lovestory)…

Flotila Země

Sci-fi: Válka. Odkudsi z vesmíru se vynoří mimozemšťané a letí sežehnout Zemi svým smrdutým dechem. A na druhé straně existuje Flotila Země, která se jim postaví. Kniha vlastně není o ničem jiném, než o jedné jediné bitvě a spoustě umírání. Nenajdete tu časoprostorové paradoxy, frankensteinská monstra - jen techniku, o které byste věřili, že je lidstvu skoro na dosah ruky. Ve Flotile se spojuje úsilí tisíců známých i neznámých lidí, Flotila nesleduje jednu jedinou osobu, ale přeskakuje z osoby na osobu a klouže po těchto osobách kupředu v čase, protože dějiny netvoří jednotlivci, ale celé lidstvo.

Marigoldí léta

Kniha coby sbírka článků z Marigolda, které stojí za pozornost i po letech. V mnoha formátech pro čtečky na Palmknihy.cz a zde na SmashWords.

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook