Ook píše: Kauza Berdár, ve které někdo
přepadl a zranil (tehdejšího) šéfa Telecomu a ten následně za několik
desítek minut střílel po žluté škodovce, se dočkala prvních výsledků.
Policie oznámila, že dva týpci, které Berdár považoval za strůjce
přepadení a po jejich autě střílel, nebyli pachateli loupežného
přepadení.
Policie nadále zkoumá, zda Berdár spáchal střelbou přestupek či trestný
čin. Ať to dopadne jak dopadne, doufám, že pan bývalý ředitel nerozšíří
seznam potenciálních podezřelých aut (která zastavuje střelbou) ze
žlutých škodovek na další barvy a značky.
Tolik zpráva ČT24.
Kauza Berdár – pokračování
Rychlé shrnutí článku
- Berdárovi údajní útočníci nebyli pachateli přepadení šéfa Telecomu.
- Policie vyšetřuje Berdárovu střelbu na škodovku jako možný přestupek/trestný čin.
- Autor doufá, že Berdár nebude střílet na další auta.
- Zpráva o kauze Berdár pochází z ČT24.
Jak se vám líbí tento článek?
Co je tu dalšího zajímavého ke čtení?
| Kolaps Česka, úředníci a služební zákon Proč kolabuje Česko? Důvodů je mnoho, ale asi nejzásadnější příčinou je Zákon o státní službě i nedostatečné odměňování úředníků! Sebelepší politici kvůli tomu … |
| Zásady výstavby ve městě, které se nechce stát noclehárnou Prahy Na zastupitelstvu města Brandýsa-Boleslavi jsme schválili Zásady pro výstavbu ve městě, které stanoví rámec spolupráce s developery. Zásady se nevztahují na … |