Jsme fakt východ

Patrick Zandl · 20. duben 2005

Oook píše:Když jsem v pátek spěchal v Praze na letiště, viděl jsem melou nehodičku. Skupina zahraničních turistů tak nešikovně manévrovala s vozíkem s kufry, že se jim jeden opřel o zadek passatu místního taxikáře netaxikáře (poznávací znamení - logo VISA na dveřích). Chlapík pozdně středního věku (takový ten seriózní od pohledu) svižně vylezl a místo nabídky odvozu jim začal sprostě (česky) nadávat.

Oni na něj samozřejmě nechápavě koukali a čekali, kdy otevře kufr a udělají s ním nějaký byznys. Panáček se k byznysu ovšem neměl a když přešel do hodně lámavé angličtiny, pochopili i oni, že s ním byznys neudělají.

Škoda na autě, pakliže jsem se správně podíval, nevznikla žádná. Škoda na pověsti provozovatele taxislužby netaxislužby určitě nějaká vznikla.

Nezbývá než poděkovat dobré reklamě, kterou osvícený provozovatel taxislužby netaxislužby a Česká správa letišť dělají ČR (a potažmo asociaci VISA). Doufám, že příští obětí nadávek taxikáře netaxikáře bude nějaká skupina anglických turistů v patřičně podnapilém stavu, která mu tu jeho káru rozkope.

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook