Jellingspot se na Novém Smíchově rozšiřuje


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


O Jellingspotech jsem už psal zde. Jde o distribuci marketingových materiálů do bluetooth zařízení v určité lokaci od společnosti Midletsoft. Na Novém Smíchově běžel pilotní provoz Jellingspotu v prodejně Pietro Filipi, nově je Midletsoft nainstaloval v rychlém občerstvení Gyros-Gr a Jackpot / Cottonfield. U Gyrosu si můžete přes bluetooth stáhnout a prostudovat menu, v Jackpot / Cottonfield si zase můžete prohlédnout kolekci oblečení a také stáhnout slevový kupon.


Ve fázi dojednávání a zprovoznění je dalších pět obchodů na Novém Smíchově a tak to vypadá, že zachváli bude bluetooth na Smíchově rozšířený. Pár foteček a doplňující info najdete zde.


Když už jsme u toho Nového Smíchova – ještě doplním, že internetová kavárna Calypso zde nabízí zdarma přístup skrze WiFi. Ono by to za peníze bylo těžké, protože na stejném patře o dvacet metrů dále nabízí WiFi zdarma Český Telecom v Nescafé. Ale rozhodně je to dobrá zpráva! 

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.