Marigold.cz » Jedete na Invex? Nezapomeňte na pavilon F – aktualizováno
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Noname píše: Je středa večer, dva pracovní dny před začátkem Invexu a přesto se o něm nikdě nepíše. Zjevně jeho krize dosahuje vrcholu a IMHO je to jen a jen pořadatelská chyba (i když světový trend odklonu od podobných akcí je neodiskutovatelný). Už jsme to tu tuším řešili loni či předloni, takže to asi znovu řešit netřeba. Osobně si myslím, že ať jakkoliv pitomá, je to stále největší akce svého druhu u nás a na dvě tři hodinky má smysl se účastnit.

Ovšem kdo se zajímá o rozvoj broadbandu a zůstává v Praze, neměl by si též v pondělí odpoledne nechat ujít akci Tuesday Business Network „Video přes internet impulzem k expanzi broadbandu?“ patřící do seriálu akcí Broadband Monday, podpoředných BBF a cílených na rozvoj broadbandu v ČR. Program akce je velmi zajímavý, vystoupí velmi zajímaví hosté, za všechny bych jmenoval Glenna Halla, který se již 30 let věnuje mediálnímu businessu, mj. pracoval jako CTO filmového studia Aardman Animation (příběhy Wallace a Gromita) – jeho přednáška má název „From Cinema to Mobile Television“. Dalším zajímavým hostem bude jistě i Patrick Marigold Zandl, který poprvé představí zcela nový projekt internetové televize.

Aktualizace: Každý, kdo se bude registrovat emailem na stankova[zavináč]tuesday[tečka]cz a uvede, že přichází z Marigoldu, získá vstup zdarma!

Kdo z vás musí ovšem jako já být v Brně, a nebo chce prostě spojit příjemné s užitečným, může se na celou akci podívat na VoIP & Broadband Expo v pavilonu F. Začátek je v 16:00. Ti z vás, kteří budou na Invexu v úterý či středu, mohou přijít tamtéž, bude to myslím nejzajímavější pavilon a m.j. tam budu já přednášet o jednom zajímavém řešení IP Telefonie.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Noname @ 18:04 - Líbil se článek?

komentářů 8

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


8 komentářů »

 1. Nebude z toho pondělka v Praze někde na internetu záznam?

  Comment by Croog — 4.10.2006 @ 20:54

 2. [2] zeptám se

  Comment by noname — 4.10.2006 @ 21:42

 3. Mě by to taky docela zajímalo, přednáší tam kolega…

  Comment by jakub — 4.10.2006 @ 22:59

 4. Taky bych se rad podival – bohuzel se do Prahy nedostanu. Mimochodem, kdy presne bude ta prednaska o VoIP ?? ve stredu jedu na Invex, tak bych se zastavil 🙂

  Comment by Láďa Jančík — 4.10.2006 @ 23:01

 5. [4] kouknu na program, zatím nevím. Ještě ji ani nemám připravenou 😉

  Comment by noname — 5.10.2006 @ 0:08

 6. [1] jo takže záznam by měl být na http://www.monday.cz

  Comment by noname — 5.10.2006 @ 8:40

 7. aktualizace: zajistil jsem pro všechny vážné zájemce vstup zdarma – viz článek. Děkuji za optání, beru šeky, dárky a velké neoznačené bankovky

  Comment by noname — 5.10.2006 @ 9:04

 8. [7] škoda, maj plno a můj mail z pátku jim nepřišel. Přeji úspěšnou prezentaci 😉

  Comment by Web. REFLEKTOR — 9.10.2006 @ 14:41

Přidejte komentář