Jakub Ditrich ven z Globe a blíže k WiFi


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Jakub Ditrich, spoluzakladatel a jednatel firmy Globe Internet, včera v této firmě s okamžitou platností skončil a přestal v ní jakkoliv být aktivní. Informoval o tom emailem, čímž mne naštval, protože jsem to věděl předem od globáků a jen jsem se ho emailem ptal, zda je to pravda, abych to definitivně ověřil, načež tu zprávu emailem od něj dostali všichni. Kdybych neměl ten novinářský tik ptát se lidí, jichž se zpráva týká, mohl jsem mít exklusivní zprávičku, takhle to dřív odchytali na Lupě, protože jsem byl včera v jednom kole. Poučení pro příště: nejdříve publikovat, pak se ptát 🙂 Dobrá rada pro vás, tohle nedělejte, novináře to fakt hodně míchne.


Jakub Ditrich podle toho informačního emailu se bude věnovat bezdrátovým sítím, jmenovitě pak firmě WideNet, kolem níž jsme ho mohli potkat na Invexu a jejíž propagace nese jeho zřetelný rukopis. Snad to komerčnímu prosazení WiFi u nás pomůže. Kromě toho se chce věnovat publikační a konzultační činnosti, třeba tedy dostaneme první pořádný český server o WiFi. Ostatně, doména ditrich.cz je v provozu.


 

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.