Marigold.cz » Jak si u Panasonicu lze pohrát s 3G bagrem
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Panasonic tu má velký stánek a kromě mnoha vážně míněných a seriosních exponátů tu představují také pár ulýtlých myšlenek. Není se čemu divit, že ty přitahovaly nejvíce pozornosti.


Dálkově pomocí 3G telefonu ovládaný bagr...Například bagr na fotografii je ovládán 3G telefonem – zcela seriovým výrobkem. Jeden 3G telefon (jasně, že Panasonic!) je připoután na kabině, je z něj vyveden kabílek a ovládá bagr, druhý telefon má v ruce hosteska a pomocí klávesnice ovládá činnost bagru. A protože je to 3G telefon, vidíte na tom telefonu, co právě bagr dělá, jako byste byli v kabině – praktické využití videotelefonátu.


Takže pro ovládání bagru stačí zavolat to správné číslo, bagr sám hovor přijme a vy můžete bagrovat. Samozřejmě jen z 3G telefonu. Chce to ale trochu zručnosti, nic nabagrovat se mi nepodařilo.


Je to ptákovina? Na první pohled to tak vypadá, nicméně v Japonsku podobný systém používá policie k průzkumu terénu bez účasti policisty. Je někde horko? Pošle se tam pátrač s 3G telefonem – je to laciné a s japonským pokrytím 3G také již i prakticky použitelné. Panasonic tím navíc demonstruje použitelnost 3G technologie pro nejrůznější aplikace.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 9:04 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář