Jak používáte data z mobilu? Uzavření marigoldí anketky


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Ach jo, nemůžu usnout, straším tu ještě ve čtyři ráno, to zase budu v Cinetiku předvádět věci… no, využil jsem hodiny noční práce k úpravě některých šablon na Marigoldovi a k vytvoření základů statistiky poté, co jsem musel Marigolda odstranit ze statistik Navrcholu, protože jsem se nějak nedostal do limitu zdarma a platit se mi za to nechce, to si to raději naprogramuji v Genesis sám a po svém.


A tak jsem se ještě na závěr večera rozhodl vyhodnotit anketku, ve které jsem se ptal, jakým způsobem se připojujete z mobilu k notebooku při přenášení dat. Odpovědělo 152 lidí a výsledky mne překvapily. Jen 17% respondentů uvedlo, že nepoužívá data z mobilu, 38% se připojuje přes bluetooth, 16% přes infraport, 19% přes kabel a 7% uživatelů možnosti střídá. Vysoké zastoupení bluetooth uživatelů mne překvapuje, zdá se, že Marigolda čtou nadšenic.


Nic, jdu vymyslet nějakou praštěnější anketu.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.