Jagg prodán za 33100 Kč

Patrick Zandl · 15. duben 2007

Omluvte grafickou úpravu, jsem tu z mobilu. Ale stojí za konstatování, že Jagg.cz byl prodán za 33 100 Kč. To je zatím poslední známá cena, protože jak praví dobré obchodnické přísloví, “deal is done, when money are at home”… Ovšem vzhledem k osobě kupujícího nepředpokládám velkých potíží.

Nabyvatelem se stala společnost Internet Info s.r.o., provozovatel například Lupy a dalších služeb. Je to vtipné, zatím ale není známo, zda se administrátorem Jaggu stane Jilm, jeden z velkých příznivců služeb tohoto typu :)

Ke spekulaci v diskusi ohledně převodu dat: podmínky stanovují, že data nejsou převáděna na třetí strany mimo situaci, kdy to vyžaduje provoz takovéto služby, což změna administrátora zjevně je. V každém případě před transakcí bude možné účet smazat, pokud máte z nového provozovatele z libovolného důvodu strach. To považuji za jednoduchou slušnost. Součástí služby nejsou žádná osobní data, dokonce ani jméno nutně ne, pouze email, heslo, login a záložky.

Zbytek v úterý / středu, až se doklepu do republiky, případně z mobilu. Teprve pak se začne řešit přesun, uživatelé se zatím nemusí nijak děsit.

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook