Invex

Patrick Zandl · 25. říjen 2005

Zítra mne čeká Invex. Kalendář v Nokia 6680 se červená schůzkami, poprvé za dlouhou předlouhou dobu se mi nepoštěstilo ukořistit volňásek ani jsem se neobtěžoval akreditovat se, takže u kasy budu poctivě platit vstupné. A ani jsem si nesehnal nic na přespání, takže večer pomašíruju zpět do Prahy.

Do Brna se těším, mám to město rád, na chvíli se projdu po oblíbených místech, než se zase poženu zpět do Prahy po úděsné dálnici. To je totiž největší slabina Invexu a Brna vůbec, alespoň pro mne. Dálnice. Jedete po ní něco mezi jednou a půl až pěti hodinami, to podle toho, jak se zadaří. Je to pro mne důvod, proč uvažovat, zda na Invex jet či nejet. Řešením může být autobus, spíše vlak - jenže vlak do Brna jezdíval dlouho a spolku s potřebnými přesuny byl děsivou časovou ztrátou. Takže zase autem - a doufat, že se dálnice bude dát projet v přiměřeném čase...

Většina schůzek je pracovních, nebo s přáteli a známými, kteří jsou většinou z Prahy, ale v Praze není tolik času na schůzky. Ani mne nenapadá, na co bych se chtěl jít podívat jako pisálek. HSDPA jsem viděl, TD-CDMA jsem viděl, mobilní televizi jsem viděl (a psal o ní teď zde na Mobilringu) VoIP jsem viděl, knížku jsem nestihl. Safra, ještě, že mám ty schůzky.

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook