Marigold.cz » Invex a Systems
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Začal jsem dostávat otázky, zda se sejdeme příští týden v Brně. Trochu mne to vyděsilo, protože já se do Brna nedostanu, jak je rok dlouhý a najednou všichni předpokládají, že tam budu. Opatrně jsem se zeptal, kde bychom se tam setkali. Na Invexu. Ahááá, ja jsem zapoměl na letošní Invex…

Dlouhých deset let jsem nevynechal jediný Invex, velkou část z nich jsem si užíval jako vystavovatel. Už vloni jsem měl cukání na Invex nejet a letos ještě více přemýšlím nad tím, zda mi to za ty čtyři hodiny strávené v autě stojí. Zatím všechny pozvánky jsou totiž na téma “jít někam zachlastat a přežít to tu”, všichni mne svorně varují, že nemají prakticky žádnou novinku, že všechno už jsem někde viděl. Konferenční program mne zase tolik nezaujal a hlodá to ve mne hlodá, letos na Invex vůbec nejezdit.

Systems

Něco jiného je německý Systems. Na ten jsem naopak kdysi jezdil, ale pak jsem přestal, ačkoliv je v Mnichově, v mém oblíbeném (a rodném) městě, tedy “při ruce”. Jenže zvládat dva veletrhy během měsíce se mi nějak nedaří. Systems je 18. – 22. října, v pozvánce mi pro jistotu poslali vstupenku zdarma, program konferencí vypadá zajímavě, s pár lidmi se stejně potřebuji potkat a je mi milejší za nimi jet do Mnichova, než někam do porúří. Navíc by mne zajímalo povídání o Galileu, o výběru poplatků na dálnicích a samozřejmě Mobile Life věnovaný obsahu a službám pro mobily.

Že by bylo rozhodnuto?

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 7:59 - Líbil se článek?

komentářů 14

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


14 komentářů »

 1. Máš recht. Já loni na Invex jelů a strávil jsem na výstavišti asi hodinu. Na druhou stranu jsou v Brně příjemné restaurace, takže v jedné z nich jsem strávil rovnou hodiny tři. ALe to stejně nevyváží čtyři hodiny pobytu v autě. 🙁 Že bych letos poprvé Invex dočista vynechal?

  Comment by trAble — 30.9.2004 @ 11:59

 2. já vynechal poprvé předloni. Loni jsem tam jel, protože jsem zrovna změnil místo do zcela jiného oboru a potřeboval jsem se v něm zorientovat. Letos tak asi z naprosto stejného důvodu udělám znovu. Dnešek je totiž můj poslední den na současném působišti (tj. ti co znají náhodou můj pracovní e-mail na něj mohou zapomenout).

  Comment by noname — 30.9.2004 @ 13:40

 3. "je mi milejší za nimi jet do Mnichova, než někam do porúří"
  To jsem tedy nečekal. U člověka, který předkládá různé netradiční pohledy se takto tendenčně vyjadřovat o Brnu. To zamrzí. Souhlasím, že Invex už dnes téměř za nic nestojí a že je na vyhynutí. Ale to neomlouvá ten Pragocentismus!!!

  Comment by JMS — 30.9.2004 @ 15:43

 4. [3] 😉 já jsem myslel porúří v Německu – Dusseldorf atd, kde sídlí ty firmy, co se s nimi musím setkat, ne Brno, to se snad ani porúří nejmenuje 🙂

  Comment by tangero — 30.9.2004 @ 15:55

 5. [3] Takový mám rád… Já taky pochopil, že Patrick myslí německé Porúří. Nejste vy náhodou Brnocentrista? Řekl bych, že to je stejně hrozné jako prago či jakýkoliv jiný centrista.

  Patricku, asi se z Marigolda stává mainstream, že už sem pronikají i takovéhle věci. To bych od inteligentních čtenářů moc nečekal… Co se dá dělat.

  Comment by trAble — 30.9.2004 @ 16:27

 6. [4] Omlouvám, se tato souvislost mi unikla 🙁

  Comment by JMS — 30.9.2004 @ 16:44

 7. [5] Vůbec, ne 1/2 života Praha, druhá Brno

  Comment by JMS — 30.9.2004 @ 16:46

 8. [6] To jsem rád, že to přiznáte. A omlouvám se za ostřejší tón. Já vážně nemám rád takové to věčné popichování, kdo je lepší a kdo horší. Záleží na lidech a je docela jedno, jestli žijí na samotě u lesa, nebo na Václaváku. 😉 Stále věřím, že lidé jsou vesměs celkem milí, bohužel se mě denně mnozí snaží přesvědčit, že tomu tak není. 🙁 Ale zůstávám optimistou. 😉

  Comment by trAble — 30.9.2004 @ 20:35

 9. Nahodou, ja jsem se tomu zcela zjevnemu omylu JMS docela dost zasmal. :o)

  Dokonce jsem ho chvili podezrival, ze je to nejaky agent Minarik – kontraprovokater. Ale co, stane se. :))

  Jinak souhlas s trAblem.

  Comment by lahvon — 30.9.2004 @ 23:49

 10. Sakrys, kde vypnu ty zlute kulate nehezke nepekna vec.
  Stareho psa novyk kouskum nenaucis. A jak mi neco meni techt (smajliky) pod rukama … jsem z toho cely nesvuj. :o]
  Musim to pak kodovat.

  Comment by lahvon — 30.9.2004 @ 23:50

 11. … a zase mne prevezl. Vzdavam to.

  Comment by lahvon — 30.9.2004 @ 23:51

 12. loni jsme celý Invex proběhl za půl hodiny. Nic tam nebylo a nikam nepojedu. Mozná by bylo lepsí, kdyby Invex byl jen jednou za dva roky.

  Comment by Pavel — 1.10.2004 @ 1:40

 13. Invex vrele doporucuji, hlavne ted, co se bude jeste dva roky opravovat pisarecka krizovatka… Uz minuly tyden, kdy koncil strojirensky veletrh bylo Brno okolo vystaviste totalne neprujezdne, takze pokud mate zajem o sestihodinove stani v kolone do tunelu, preji prijemne zazitky 🙂

  Comment by Davy — 1.10.2004 @ 7:54

 14. Na Invexu jsem byl uz asi naposled (doufam) pred rokem. Musim souhlasit ze nejzajimavejsi z celeho Invexu byla "osvezovna" 2 stanice tramvaji pred Vystavistem. Jinak zase na druhou stranu ti kdo letos nepojednou prijdou o letosni burcak 🙂

  Comment by Marconi — 1.10.2004 @ 12:36

Přidejte komentář