Marigold.cz » Intel investuje do Vivato – WiFi switch je na světě
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Společnost Vivato je známá především svým nedávno představeným a nyní k prodeji přichystaným WiFi switchem a anténou na bázi fázového pole. Toto zařízení slibuje zvýšení dosahu, propustnosti a bezpečnosti WiFi, protože vysílá signál určený pro WiFi klienta pouze v určitém směru (hooodně zjednodušeně řečeno).


Do Vivata nyní naleje peníze Intel Communications Fund, tedy investiční fond patřící Intelu. Celkem půjde o 29 milionů dolarů v prvním kole financování – to by mělo pomoci Vivatu dodávat toto zařízení na trh.


WiFi switch je určený především firemním zákazníkům, cena prvního modelu bude kolem 10 000 USD a tento model zvládne najednou obsloužit 150 uživatelů vzdálených i kolem kilometru v budově ve třech „beamech“ !!! Každý z těchto beamů nabízí plnou WiFi rychlost a jde o spínané spojení – všechny beamy také jedou na stejném kanálu, aniž by se rušily – to je právě výhoda antény na bázi fázového pole. Podrobnosti o Vivato technologii najdete na Technet.cz v češtině nebo samozřejmě na stránkách Vivato.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 10:58 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář