Marigold.cz » Instant Messaging pro WiFi sítě, ZyXEL jde do WiFi
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Horkým hitem WiFi sítí se stává instang messagingový software schopný využívat lokalizaci ve WiFi síti. Hovořit tak můžete v programu Trepia s lidmi, kteří jsou „za rohem“. Tento prográmek, podobný ICQ, funguje jako klasický instant messagingový klient ale s tím, že ukazuje seznam lidí, kteří jsou ve vaší blízkosti. A s nimi si samozřejmě můžete povídat o tom, co se kolem vás právě děje. Zastánci tohoto programu říkají, že odbourává fakt, že na internetu nevíte, kdo je fyzicky kde – a někdy to vadí. Já říkám, že je to prima věc, ale pokud to lidi budou používat. Nejraději bych viděl, kdyby se tato funkce integrovala do ICQ …


Další novinka je technického charakteru. Firma ZyXEL, populární výrobce síťových produktů, se rozhodl pustit se do WiFi. Její nově na trh uvedená produktová řada (představená vloni v listopadu) ZyAIR nabízí access point ZyAIR B-1000 (6200 Kč), broadband router se čtyřportovým hubem ZyAIR B-2000 (6400 Kč bez DPH) a také klientské produkty: USB, PCMCIA, PCI a ethernet WiFi adapter. Pro nás je důležité, že produkty ZyXELu se prodávají i u nás, .

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 22:26 - Líbil se článek?

Je tu první komentář

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


1 komentář »

  1. Musím reagovat na příspěvek "Pepa",pan ředitel v EW Brno (konkrétně pan Šimek)je nejen člověk beze smyslu pro spravedlnost, ale též arogantní chlapeček, bez vychování a velmi pochybuji o kvalitě jeho vzdělání. Kdo je intelektem výš než zmiňovaný pan ředitel a nekýve na jeho přihlouplé příkazy a nápady hlavou jako osel, má smůlu, bude propuštěn. Vlasní názor a chuť přispět nápadem, či zkušeností, se po zásluze v brněnském "Electro World" trestá. Opravdu, zkušení zaměstnanci-odborníci, kteří byli na náklady EW vyškoleni a to si dovolím říct, že kvalitně, jsou z rozmaru pana ředitele propouštěni a nahrazeni brigádníky (což by se dalo z hlediska ekonomického pochopit, brigádník je levná prac. síla,že?).Cožpak to v Praze na ředitelství nikdo navidí? Z Electro World v Brně se stane samoobsluha a to s né příliš kvalitním personálem. To je záměrem??Nechápu.Souhlasím, pan ředitel nemá na svém místě co dělat!!!

    Comment by Pavla — 12.12.2005 @ 14:47

Přidejte komentář