iAudit to myslel se zdarma auditem weblogů vážně


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Když jsem tu nedávno psal o auditovaném Marigoldovi v iAuditu, nabídl zde Tomáš Urbánek z iAuditu možnost vytvořit audit pro weblogy zdarma. Nějak mi to uteklo a zapoměl jsem na to, ale když jsem se dneska díval do iAuditu, tak už to visí jako oficiální nabídka na stránkách iAuditu.

Osobně iAudit používám z toho důvodu, že mi dává možnost poměřit za stejných kritérií více webů. A pokud by se do něj zapojilo více weblogů, než Marigold a Pooh (zdarma cena k tomu vybízí), byla by to zajímavá možnost porovnat překryvy weblogů a mainstreamových médií a zjistit, jak moc jsou české weblogy opravdu svět sám pro sebe a nakolik se k jejich informacím masy čtenářů dostávají… (a to by mne fakt moc zajímalo, protože ani Pooh ani Marigold v tomhle nejsou dost representativní). Tož se taky zapojte, jde jen o to, dát si kus HTML kódu do svých stránek.

PS: Než jsem se probral, už o tom psal i RonyCubSEO.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

4 komentáře