Hledá se programátor (zdarma pracující) na zajímavý projekt

Patrick Zandl · 18. prosinec 2003

Když jsem psal o zajímavých technologiích pro rok 2004, zmínil jsem tam i P2P komunity. U nás je zatím moc neznáme, jenže už dlouho mi leží v hlavě myšlenka na to, vytvořit takovou P2P knihovnu, službu, která umožní lidem (kteří se neznají) si mezi sebou jednoduše a snadno půjčovat papírové knížky.

Smůla je, že ten koncept je přeci jen trožku rozsáhlejší na to, abych si dovolil ho zadrátovat do Genesis, jediného živoucího systému na webu, se kterým trochu umím. A tak hledám někoho, kdo by chtěl se mnou takovou službu na český internet přinést a který by ji uměl naprogramovat. Smůla je, že v tomto případě z toho nekoukají žádné peníze, na druhou stranu to může být opravdu hezká věc, která lidi potěší a pomůže jim.

Co to obnáší: naprogramovat v něčem vhodném pro web (PHP/ASP) ne zase tak náročný systém, jehož podstatou tady nebudu zbytečně otravovat a ktery je v podstate na urovni slozitosti naprogramovani jednoducheho shopu, bazaru nebo tak něčeho. Server někde seženu já, grafiku také někde splaším (chudák Míra a Upír to ještě nevědí :), jak to má fungovat, mám také podrobně vymyšlené ... takže zájemci pište na patrick zavináč marigold.cz.

PS: Marek mne přesvědčoval, že si mám takovýto "náborový" inzerát na Marigolda klidně dát, že se někdo jistě najde. Sám jsem spíše skeptický, ale proč to nezkusit. Třeba si někdo chce vyzkoušet programování naostro na něčem, co snad bude i užitečné...

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook