Hledá se programátor pro Linux, muž činu a rizika :)

Pro naši malou a mladou společnost Cinetik hledáme programátora pro vývoj webových aplikací na Linuxu – preferované znalosti Python nebo PHP. Problém je asi následující, potřebujeme rozvíjet, udržovat a programovat aplikaci pro distribuci filmů, je to docela zajímavá a nová záležitost (na www.cinetik.cz vidíte její ASP verzi) – tedy žádná nuda.


A nyní se dostávám k jádru věci. Programátora bychom rádi ocenili především podílem ve společnosti (doufáme, že její hodnota poroste 🙂 – jeho přínos považujeme tedy za velmi důležitý. Kromě toho je tu nějaký plat. Časem (rok) by mu navíc mělo přibýt pár podřízených, které by měl zvládnout a řídit.  


Čili tato nabídka je vhodná pro lidi, kteří rádi vyzkouší něco nového a zkusí trochu toho podnikatelského rizika. Na druhou stranu může věřit, že pár úspěšných firem máme za sebou a tak to není úplně zajíc v pytli. Může jít o studenta s ‚“volnějším přístupem ke studiu“ atd – podmínkou je mít v průběhu týdne čas programovat, není nutné sedět pořád někde v kanceláři. Pokud to někoho zajímá, nechť mi napíše na patrick.zandl@marigold.cz a pošle životopis a ideálně kus kódu, kterým by se rád pochlubil (pozor, preferujeme čitelnost programování, tedy komentáře, hezký kód, ve kterém se dá vyznat!)