Marigold.cz » Hledá se programátor pro Linux, muž činu a rizika :)
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Pro naši malou a mladou společnost Cinetik hledáme programátora pro vývoj webových aplikací na Linuxu – preferované znalosti Python nebo PHP. Problém je asi následující, potřebujeme rozvíjet, udržovat a programovat aplikaci pro distribuci filmů, je to docela zajímavá a nová záležitost (na www.cinetik.cz vidíte její ASP verzi) – tedy žádná nuda.


A nyní se dostávám k jádru věci. Programátora bychom rádi ocenili především podílem ve společnosti (doufáme, že její hodnota poroste 🙂 – jeho přínos považujeme tedy za velmi důležitý. Kromě toho je tu nějaký plat. Časem (rok) by mu navíc mělo přibýt pár podřízených, které by měl zvládnout a řídit.  


Čili tato nabídka je vhodná pro lidi, kteří rádi vyzkouší něco nového a zkusí trochu toho podnikatelského rizika. Na druhou stranu může věřit, že pár úspěšných firem máme za sebou a tak to není úplně zajíc v pytli. Může jít o studenta s ‚“volnějším přístupem ke studiu“ atd – podmínkou je mít v průběhu týdne čas programovat, není nutné sedět pořád někde v kanceláři. Pokud to někoho zajímá, nechť mi napíše na patrick.zandl@marigold.cz a pošle životopis a ideálně kus kódu, kterým by se rád pochlubil (pozor, preferujeme čitelnost programování, tedy komentáře, hezký kód, ve kterém se dá vyznat!)

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 10:28 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasováno , průměr: 1,00)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář