Hlasujte o Osobnost českého internetu!

Není to tak dávno, co jsem psal o tom, že jsa akademik, uvítám vaše tipy na zajímavé projekty, které bych mohl nominovat do ceny o Zavináče. Nedostal jsem jediný tip, takže až Marigoldí čtenáři budou skuhrat, komu že to zase akademie udělila ceny, tak mohou skuhrat hlavně na sebe – stačilo poslat tip.


Pokusím se svoje hlasování zveřejnit, nenapsal jsem si ho takže si ho nechám poslat, abyste mne pak nepopotahovali, že lžu, když na něco zapomenu. V každém případě jsem se snažil tipovat nové projekty a nové lidi.


I vy máte šanci a můžete hlasovat o Osobnost českého internetu 2003hlasovat můžete zde. Sám se přiznám, že nevím pro koho hlasovat – výrazné nové osobnosti chybí, dávat stará jména se mi nechce. Přiznám se, že se kloním pro myšlenku hlasovat pro Zdeňka Jandu z CzFree – letos toho udělal opravdu hodně pro internet, nebo pro Miloslava Sovu, který se tak snažil v jednáních okolo internetových poplatků a ADSL (sám vím, co to je za utrpení a jak žalostně pak vypádá výsledek i přes maximální snahu s Telecomem něco dojednat). Vy samozřejmě můžete hlasovat jak chcete a pro koho chcete, těmito jmény nic nenaznačuji, jen říkám, jak a koho jsem volil já. Takže podle mne je největší událostí na českém internetu za loňský rok CzFree a placená verze BonusWebu. Na tu třetí volbu si nemůžu vzpomenout 🙁 Za podnikatele jsem vybral O. Fryce z Internet Mallu – ukázal, že mu to fakt funguje a je to relativně nový projekt. Nominovat Hlavenky, Lukačoviče a další známá jména mi už je trapné, ty si svoji slávu užili až dost a o tom to není.  Prosím vás, hlasujte, ať je hodně hlasů a je z čeho vybírat ty opravu zajímavé lidi!