GPRS roaming běží, díky bohové a T-Mobile…

Dneska už to vypadalo, že budu muset vysázet pokorně 20 € za jeden den připojení k WiFi. Jenže včera konečně naskočil GPRS roaming mezi T-Mobile a Orange F, takže jsem mohl odeslat články atd přes GPRS. Nikdy bych nevěřil, že GPRS roaming vyjde levěji, než WiFi – nu, SFR si na tom WiFi dobře mastí kapsu.


V každém případě díky za ten roaming. Datový roaming a MMS je to, co mne zatím u T-Mobile udrželo a zabránilo mi zběhnout k oskarovi – přeci jen se mi ty služby často hodí.


Tiskovka Siemensu odhalila docela zajímavý SX1 – osobní názor: je to Nokia 7650 (má to Symbian a Nokia Series 60 v sobě) bez vysouvací klávesnice a s MMC slotem. Neobvykle uspořádaná klávesnice na boku člověka nejdříve odrazuje, ale prý se na tom dá naučit psát. Mi to trvalo a nejsem si jist, jestli bych si chtěl zvykat. Nu, preview najdete na Mobilu, na stánku Siemensu se včera nějaký zaměstnanec rozčiloval, když se nějaký německý novinář přiznal, že o SX1 četl na tom českém serveru… tak jsem jen zkontroloval, jestli mám na krku otočenou visačku tak, aby nebylo vidět jméno redakce a přikyvoval jsem 🙂 A Honzovi Maturovi který to vyšťáral, gratuluji!