Františkánská zahrada – vážně WiFi pohoda


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Od té doby, co vím, že ve Františkánské zahradě je WiFi, jsem čekal na příležitost to vyzkoušet. A ta právě přišla – ve firmě nefunguje síť a ja jsem potřeboval odpovědět klientům a rozdistribuovat nějakou práci. Chvíli jsem dumal, jak na to – pak jsem si ale vzpoměl na nový notebook, jeho WiFi schopnosti a Františkánskou zahradu a nebylo co řešit.

Do zahrady jsem dorazil, připojil se objednáním WiFi připojení u WideNetu přes SMS a už jsem připojený. Je to pohoda – blbé je, že pomocí SMS se dá platit jen krátký časový úsek. Ach jo.

Co je ale třeba optimalizovat, je místo, kam si sednout – když si sednete blbě, svítí vám na displej sluníčko a je houby vidět. Ale po chvíli laborování jsem našel báječné místečko, sleduju tu cvrlikající ptáčky, zahradníka, chodící lidi a přitom poctivě buduju kapitalistické hodnoty. A tak to má být, technologie zvítězila 🙂

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.