Finální přesun započal – takže to chvilku bude blbnout

Patrick Zandl · 3. červen 2004

Poprosil jsem techniky, aby přehodily domény, takže v průběhu dne by měla začít fungovat www.marigold.cz pro novou verzi Marigoldu. Zatím to ale nefunguje, takže musíte používat new.marigold.cz. Jak to vypadá, přes den s www adresou budou ještě zmatky - omlouvám se, ale při stěhování DNS se tomu člověk asi nevyhne.

V souvislosti s tím zřejmě definitivně padnou staré RSS zdroje - a budou hlásit chybu při načítání. Odkazy na nové RSS jsou v pravém menu úplně na konci, vybrat si můžete z RSS s perexem, celým článkem, RSS komentářů a pro podpůrce Atomu je i ten.

Tímto dávám poslední sbohem Genesis 2. Je to dobrý systém, ale pro moje účely kanón na vrabce. Document Workflow je super věc, ale poněkud zbytečná, když jste jeden, jediná větší věc, kterou jsem používal, byly uživatelské databáze umožňující mi přes WWW rozhraní vytvářet aplikace jako byla databáze hotspotů. To jsou také záležitosti, na které budu prozatím provizorně do Genesis odkazovat, než se mi podaří je přestěhovat = vytvořit v PHP (zatím jsem na to ani nesáhl). Takže poděkování Vášovi, Lamimu a Lopovi jakož i Mobil Media za pohostinnost v tom roce Marigoldího virtuálního života. Snad to s Nucleusem bude k vydržení minimálně stejně dlouho :)

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook