Finální přesun započal – takže to chvilku bude blbnout

Poprosil jsem techniky, aby přehodily domény, takže v průběhu dne by měla začít fungovat www.marigold.cz pro novou verzi Marigoldu. Zatím to ale nefunguje, takže musíte používat new.marigold.cz. Jak to vypadá, přes den s www adresou budou ještě zmatky – omlouvám se, ale při stěhování DNS se tomu člověk asi nevyhne.

V souvislosti s tím zřejmě definitivně padnou staré RSS zdroje – a budou hlásit chybu při načítání. Odkazy na nové RSS jsou v pravém menu úplně na konci, vybrat si můžete z RSS s perexem, celým článkem, RSS komentářů a pro podpůrce Atomu je i ten.

Tímto dávám poslední sbohem Genesis 2. Je to dobrý systém, ale pro moje účely kanón na vrabce. Document Workflow je super věc, ale poněkud zbytečná, když jste jeden, jediná větší věc, kterou jsem používal, byly uživatelské databáze umožňující mi přes WWW rozhraní vytvářet aplikace jako byla databáze hotspotů. To jsou také záležitosti, na které budu prozatím provizorně do Genesis odkazovat, než se mi podaří je přestěhovat = vytvořit v PHP (zatím jsem na to ani nesáhl). Takže poděkování Vášovi, Lamimu a Lopovi jakož i Mobil Media za pohostinnost v tom roce Marigoldího virtuálního života. Snad to s Nucleusem bude k vydržení minimálně stejně dlouho 🙂

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

6 komentářů

 • poslals do starého RSS ať si změní lidi adresy? Já už to udělal proaktivně včera, ale ten kdo tu třeba nebyl by mohl předpokládat, že už nic netvoříš. Také by to asi chtělo aktualizovat svůj odkaz v rss seznamech.

 • [1] neposlal, protože už to nejde, už se jim nic neaktualizuje a marigold by jim měl v RSS čtečce házet chyby, tak je to snad napadne.

  odkazy v rss agregátorch budu aktualizovat asi časem.

 • Dela to jenom me, nebo je to vsude. V RSS ctecce mam velky hnusny font (alias blesk.cz) a na http://www.marigold.cz je normalni velikost?

 • jen to scrollování kdyby nebylo tak pomalé 👿

 • mimochodem – není tu někde nějaká obecná diskuse ve smyslu přání a stížnosti, nebo máte nějaký nápad, chcete něco sdělit atd.?
  Nevím jestli jsi to zaznamenal, ale Morseovka byla doplněna o nový znak
  .–.-.
  nevím jak moc je to aktuální informace, já se to nikde v příručce skauta nedozvěděl. A ten znak je …


  překvapení


  zavináč

  <zdroj proffesional computing>
  P.S.: jo a musí být součástí perexu článků na homepage počet znaků? Nestačí to dát až pod článek? Zbytečně to odskakuje.

 • ono by to odskakovalo i tak, dle vyvoje data, počtu komentářů atd 🙂 ale zvážím to.

  obecná diskuse není… ale chystám ji.

  morzeovka – četl jsem to, ale to už je fakt rustikální záležitost, i když ve filmech nás pořád krmí, jak praktická (v každém scifi se minimálně jednou hlavnímu hrdinovi hodí), já ji nepoužil léta a ani nevím, jestli bych ještě zvládl limit rychlosti 😳
  [5]