Eurotel dnes rozeslal tiskovou zprávu informující o tom, že projekt CDMA450 přeci jen nepůjde k ledu, ale bude startovat v květnu 2004. Celou tiskovou zprávu přináší MobilMania, já to sem překlápět nebudu, stejně tam kromě toho není nic jiného zajímavého, snad jen to, že Eurotel se bude snažit, aby licenci do 450 MHz spektra nedostal nikdo jiný. Tedy, ono to tam není přímo takhle napsané, ale je to český překlad dvou píárkových odstavců textu. Jupí jupí, Eurotel potěšil, už se moc těším, jak tu bude s touhle službou rušno :)
Eurotel oficiálně potvrdil - CDMA450 startuje v květnu
Rychlé shrnutí článku
- CDMA450 projekt Eurotelu odstartuje v květnu 2004, nezanikne.
- Eurotel usiluje o exkluzivitu licence pro 450 MHz spektrum.
- MobilMania zveřejnila celou tiskovou zprávu Eurotelu.
Jak se vám líbí tento článek?
Co je tu dalšího zajímavého ke čtení?
| Příběh WallStreetBets jako RobinaHooda, který bohatým akcionářům bral… Tenhle příběh se stane epickou ságou o mnoha rozměrech. Že někdo prostřednictvím mobilní aplikace zbohatne, to se stává. Výjimečně i v miliardových částkách. … |
| Joseph Stiglitz - Konec neoliberalismu a znovuzrozen\xED d\u011Bjin Stále častěji se setkávám s vysvětlením, že dnešní nechuť voličů hlasovat pro tradiční politické strany a příklon ke stranám antisystémovým, je dílem neznalosti … |