Eurotel CDMA – další podrobnosti

Patrick Zandl · 20. duben 2004

Včera jsem sepisoval další podrobnosti sehnané k nové službě Eurotelu CDMA EVDO (jak jsem se dočetl na manuálu, tak se to pro jistotu píše takto :). A protože to vydalo na delší článek, šoupnul jsem ho na Mobil.cz.

Ráno něco málo sesbírala MobilMania, asi nejzákladnějším bodem je, že cena by se měla pohybovat kolem 1200 Kč bez DPH, což je bohužel momentálně stejně jisté, jako jaká bude výše DPH v květnu... Na hlasovou komunikaci, kterou MobilMania slibuje, se raději netěšte. Tu Eurotel do CDMA sítě nepustí, nemá k tomu jediný důvod. Půjde (a to jen možná) o promo bundle s GSM :)

Eurotel CDMA EVDO obslužný software ;)Rychlost je sdílená, k čemuž nelze použít žádný exaktní rychlostní termín než ten, že "user expirience" je, jako byste pracovali se čtvrtmegovou linkou (jen ta latence tam je cítit).

A abyste měli něco navíc, než je v článku na Mobilu, tak tu máte ještě obrázek, jak nabíhá obslužný software pro Windows... :)

Jinak gratuluji všem, kteří správně tipovali, že Eurotel nasadí cenu kolem 1200 Kč (bez DPH). Správně tipovalo 37% hlasujících, kteří si tipli, že to bude mezi 1000-1500 Kč. I když, tak mne napadá, že s oficiálním vyhodnocením bychom měli počkat, jak to nakonec Eurotel opravdu prosadí.

Pokračujte ve čtení článku na Mobil.cz...>>

</A></STRONG>

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook