eBanka: ztrácení zpráv o ní mne zneklidňuje více, než klevety…

Patrick Zandl · 1. březen 2003

Včera se mne několik lidí ptalo, co je pravy na tom, že eBanka je v problémech, chystá se uzavírat atd. Obvolal jsem známé (maje v eBance účet), prošel jsem pár serverů, diskusních fór k tomu a nabyl jsem dojmu, že někdo si udělal "legraci" a pustil do světa fámu. Včera jsem v pohodě vyřídil pár bankovních operací a vyřídil dvě větší (předem plánované) platby a všechno jsem pustil z hlavy.

Ráno jsem se šel podívat na Technet, jestli přibyla nějaká zajímavá reakce do diskuse o eBance. A ejhle - zprávu Technetu jsem už nenašel. Našel jsem diskusi k ní zde a pak jsem dotazem u Vreca (šéfa zpravodajství) zjistil, že ji někdo smazal a Vreco ji následně obnovil.

Pak jsem se šel podívat na iDNES, kde jsem měl velmi silný dojem, že jsem zprávu také viděl - a nic jsem nenašel. Fincentrum (to jsem včera neprohlížel) žádnou zprávu na téma eBanka a klevety nemá, jen Měšec.cz odkazuje na tiskovou zprávu eBanky. Nic není ani na Kravinkách (pardon, Novinkách) ani na Lidovkách - tam ale ani nevím, jestli článek byl.

Přiznám se, že místo fám (ty holt existují) mne hodně znepokojuje mizení informací ze serverů, kde předtím byly. Neříkejte mi, že takovou zprávu servery nepublikují a když ji publikují, jen tak samy o sobě ji stáhnou. Ach jo - jakou banku si dneska vybrat, aby u ní byl i internet banking a nešla za chvíli do frcu?

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook