Důvod mé absence

Noname píše: Omlouvám se za svou dvoutýdenní téměř nepřítomnost na českém Internetu, měl jsem pro ni velký důvod. Tedy ne až tak velký – 51 cm, 3.1 kg těžký a jmenuje se Sofie. (ne, s Patrickovým potomkem to nemá nic společného, jméno jsem převzal z DaVinci Code).

Druhý důvod byl BBF, teď jsme finišovali a bylo okolo toho dost práce (tedy jestli jsem to chtěl dělat pořádně). Naše výstupy jsme postoupili dál, nyní má poslední slovo ministerstvo. Po každém mém podobném oznámení na ministerstvo volá mraky lidí a ptá se, jestli uspěli, takže vám předem říkám – nevolejte, nic vám neřeknou, sami to ostatně ani ještě neví. Já to také nedokáži s jistotou říct ani nikdo jiný z BBF. Prostě až to podepíše paní ministryně, tak se to okamžitě dozvíte, což bude v nejbližších dnech.

Nyní tedy již začínám opět fungovat, omlouvám se všem, které jsem v posledních 2 měsících velmi a v posledních dvou týdnech naprosto zanedbával.

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

3 komentáře

  • Patricku, proč jsi vypnul na Marigoldu komentáře pro nečleny? To mi tedy vadí podstatně více než ta dostupnost jen přes RSS co byla předtím.

  • Kvůli obrovskému množství spamu.

  • no jestli ta nová verze bude ještě nějakou dobu trvat, tak tam spusť captcha. Kdyžtak jestli chceš, tak ti to nastavím (případně i cokoliv dalšího), potřeboval bych v tom případě jen admin rights pro blogcms, případně můžeš sám – plugin Captcha