Drobky: WiFi televize, recenze ethernet wifi adaptérů, SMS z pevné linky

Microsoft skončil s prodejem WiFi produktů. Důvod: ceny za zboží odpovídají komoditnímu trhu a home segment se Microsoftu nepodařilo tak zlanařit, jako u myší a klávesnic. Inu, ergonomie access pointů není tak důležitá, dá se strčit i pod skříň a nikdy na něj nemusíte popatřit.


Palmserver píše trochu zmateněWiFi televizi od Sony – přesněji řečeno je to základnová stanice s WiFi a odnímatelný LCD displej rozměru závislého na ceně.


Na WiFionline.net najdete další recenze – ethernet adaptérů LinkSYS WET11Zcom XI-500A sma-r. Recenze WiFi techniky jsou jistě chválihodné, ale poněkud žasnu nad výběrem – copak by nebylo lepší recenzovat něco, co se dneska více prodává? Nemá linksys WET54 na 802.11g?


Server Telefonie přináší první postřehy z posílání SMS na pevné lince, tedy k službě, kterou nedávno Telecom výrazně zviditelnil. Nadšením moc nejásají a tak se potvrzují moje rozpaky nad touto službou.


Živě updatovalo design a přijde mi teď hodně sexy. Ty barvičky jsou pěkné (dle mého skromného soudu). Gratuluji.

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

1 komentář

  • Dobrý den, byl byste ochoten poradit začátečníkovi (bez odborných názvů), zda a jak je možné z wifi sítě připojené k internetu dostat internetové televizní visílání (i rinternetové rádiové vysílání) bez použití počítače do televizoru (rádio do sluchátek)?
    Děkuji, ijwww