Marigold.cz » Drobky: WiFi televize, recenze ethernet wifi adaptérů, SMS z pevné linky
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Microsoft skončil s prodejem WiFi produktů. Důvod: ceny za zboží odpovídají komoditnímu trhu a home segment se Microsoftu nepodařilo tak zlanařit, jako u myší a klávesnic. Inu, ergonomie access pointů není tak důležitá, dá se strčit i pod skříň a nikdy na něj nemusíte popatřit.


Palmserver píše trochu zmateně o WiFi televizi od Sony – přesněji řečeno je to základnová stanice s WiFi a odnímatelný LCD displej rozměru závislého na ceně.


Na WiFionline.net najdete další recenze – ethernet adaptérů LinkSYS WET11 a Zcom XI-500A sma-r. Recenze WiFi techniky jsou jistě chválihodné, ale poněkud žasnu nad výběrem – copak by nebylo lepší recenzovat něco, co se dneska více prodává? Nemá linksys WET54 na 802.11g?


Server Telefonie přináší první postřehy z posílání SMS na pevné lince, tedy k službě, kterou nedávno Telecom výrazně zviditelnil. Nadšením moc nejásají a tak se potvrzují moje rozpaky nad touto službou.


Živě updatovalo design a přijde mi teď hodně sexy. Ty barvičky jsou pěkné (dle mého skromného soudu). Gratuluji.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 9:10 - Líbil se článek?

Je tu první komentář

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


1 komentář »

  1. Dobrý den, byl byste ochoten poradit začátečníkovi (bez odborných názvů), zda a jak je možné z wifi sítě připojené k internetu dostat internetové televizní visílání (i rinternetové rádiové vysílání) bez použití počítače do televizoru (rádio do sluchátek)?
    Děkuji, ijwww

    Comment by Anonym — 13.2.2009 @ 11:16

Přidejte komentář