Drobky: WiFi autorádio, Nokia komunikátor a GSM v 450 MHz pásmu atd…

Patrick Zandl · 4. listopad 2003

Málo času, málo chuti, vezmu to telegraficky... GPRS u Oskara mi už chodí jak jsme se s oskárkem dohodli, tak prima.

Živě píše o autorádiu s WiFi - víc by se mi ale zamlouvalo autorádio co vyndáte ze šachty a zandáte do USB docking station, protože WiFi je na tohle opravdu trochu rozežranost.

Na MobilManii najdete slušnou úvahu o tom, zda uživatelé chtějí nový komunikátor od Nokie. Já jen dodám, že uváděná nevýhoda komunikátoru, totiž že nemá GPRS, je diskutabilně závažná. Nokia totiž 9210 určila pro business zákazníky, kteří se do pošty přes GPRS stejně nedostanou, protože firemní RAS a podobné záležitosti těžko mohou připojovat skrze GPRS. Pro běžné uživatele, co mají POP3 mail, je to samozřejmě nepříjemné.

Mobil.cz má zase článek Nokia dává sbohem snu o GSM v pásmech 450 MHz a 480 MHz - také stojí za přečtení.

N-Gage se údajně v České republice prodává oproti jiným zemím nadprůměrně, tvrdí "ti správní lidé". Co to konkrétně znamená, jsem se už nedozvěděl :)

Z Centra se mi ozval chlápek, že jsem u nich poptával inzerci. Nějak mi to nedocházelo, až se ukázalo, že volá na můj email starý tři čtvrti roku! Uf, to má Centrum.cz opravdu skvělé obchodníky - o reklamní budget Cinetiku se mezi tím postaraly jiné firmy, které neměly tak dlouhou lhůtu odpovědi...

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook