Marigold.cz » Drobky: VoIP, WiFi čipset na 140 Mb/s a další
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

V Praze je mlha, snížek, v tom všem abych vyrazil do práce, jsem zvědav, kolik bouraček potkám…


Na serveru Mobil.cz Petr Nachtmann píše o tom, co nás letos čeká v oblasti internetové telefonie. Doporučuji, jsou to hezky telegraficky seřazené trendy, o kterých je dobré vědět a mít je takto formálně sepsané.


Na Světu sítí najdete článek o Cisco upgrade na 802.11g – Společnost Cisco rozšiřuje možnosti bezdrátových produktů Aironet 1×00 o 802.11g.


DigiWeb zase píše, že Maďarsko zakázalo focení mobilem na veřejnosti. Maďarský ombudsman A.Péterfalvi vydal v prosinci nařízení, podle kterého může být každý, kdo fotografuje na veřejnosti, potrestán pokutou nebo i ročním vězením. Rozhodnutí reagovalo na kampaň mobilního operátora, která vyzývala k vyfocení muže či ženy …


Firma GlobespanVirata ohlásila, že její čipset pro WiFi nabídne rychlosti až 140 Mb/s. Tato čipová sada se jmenuje PRISM Nitro MX Xtreme Multimedia. Zdroj: 80211Planet.


Na TechNetu zase píší o významném upgrade pro MiniDisc od Sony. Sony vyvinula nový Minidisk, na který se vejde až 40 hodin hudby, firma toho dosáhla vyšší hustutou záznamu. Zdroj: TechNet.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 8:23 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář