Drobky: Contactel prý převezmou ČRa, T-Mobile pro váš lepší svět, javový benchmark pro mobily a java hry

Patrick Zandl · 8. březen 2004

Dnešní Euro píše o tom, o čem se už nějakou chvíli spekuluje, totiž o tom, že Contactel by měly převzít České Radiokomunikace. Na konci řetězu ale je stále Deutsche Bank, která ovládá ČRa přes Bivideon. Podle všeho by České Radiokomunikace Contactel nacucly do sebe a značku by použily jako značku pro komunikaci se zákazníky, protože značka Bluetone je zatím docela málo známa. Ještě jste se v motanicích kolem Contactelu a jeho prodeje neztratili?

Slogan "Pro Váš lepší svět" a novou vizuální podobu reklam začne používat T- Mobile. Jedná se o změny, jež T-Mobile chystá na nadnárodní úrovni a které mají posílit mezinárodní vnímání značky, píše Marketing a Media. Na faktu, že na dálnici Praha-Plzeň stále visí první reklama T-Mobilu s tím skvělým neměckým tenisovým párem, co se T-Mobile upsal před třemi lety, to nic nemění...

Chcete si otestovat výkon svého mobilu? Za tímto účelem existuje midlet JBenchmark, jehož recenzi najdete zde. Ostatně ten server Freemidlet.cz doporučuji, pokud máte zájem o javové věci pro svůj mobil. Když jsme u těch java her - koupil jsem si na kurýrování v posteli StrategyWar, hezkou českou kopii mé oblíbené strategie Dune. Dělá to RedBoss tým a hra je opravdu pěkná a za třicet korun se mi zišla :) Kromě toho jsem si stáhl zadarmo multiplayer šachy od Cotopie, odkaz na instalaci jsem také našel na RedBossu.

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook