Dražba Samsung Matrix Phone skončila na 35111 Kč

Patrick Zandl · 17. červen 2003

Dnes dražený Matrix Phone od Samsungu (jediný určený pro ČR) skončil 17 minut po dražebním limitu na ceně 35111 Kč a majitelem se stává Petr Syrovátka.

Dražba byla dramatická, už půl hodiny po startu se telefon vyhoupl přes 10 000 Kč, za další půl hodinku už byla pod 16 000 Kč, ostatně to už jsem přestal i já dražit. Nicméně mezi dražiteli se na chvíli objevil i Kamil Vacek, který telefon ze Samsungu do dražby dal, asi ho potřeboval ještě někde jinde, nebo škádlil draženou cenu aby z toho bylo hezčí PR nebo obojí dohromady...

Dražební systém byl nastavený tak, že dražba se ukončila po 16té hodině v okamžiku, kdy už nebylo déle jak tři minuty přihozeno - poslední příhoz tedy padl v 16:17 a zvýšil cenu o 11 Kč. Fakt, že dražba neměla minimální přihoz, byla asi jediná viditelnější dražba na kráse, protože chvílemi dražitelé přihazovali o korunky.

Dražbu resp její výsledky najdete zde. Výtěžek jde na Dětský dům ve Zbraslavi, předpokládám že mají radost - jak jsem zjistil, můj odhad 20 000 korespondoval s odhadem redakce Mobil.cz i dalších, takže patnáct tisíc na vrch je dobrý výsledek.

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook