CzFree Rakovník aneb Wiracom


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Další komunitní síť na bázi CzFree Netu se rozjíždí v Rakovníku – dokonce pro ni vzniká občanské sdružení pod názvem Wiracom. Web najdete zde (jednoduchý, ale co byste chtěli). Cena za připojení počítače do internetu je slušných 500 měsíčně Kč plus 900 Kč instalační poplatek, techniku pro připojení si samozřejmě můžete koupit. Do internetu je sdílena linka 128 kbps.


Nu pánové z Telecomu, vidíte jak bída naučila lidi housti – internetu se jim zachtělo a když vaše ceny jsou stále spíše zvišněspadlého charakteru, začínají business přebírat amatéři (v dobrém slova smyslu jakožto nízkorozpočtoví hráči). A činí se dobře. Pořád to někomu nedochází? No, začal bych tím, že bych se podíval do chystaných cenníků za ADSL a stávajících cenníků za připojení přes dial-up. Opravdu si myslíte, že si to v Rakovníku někdo koupí? Asi jen když nebude mít signál Wiracomu 🙂

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.