Marigold.cz » CTIA Wireless 2003, Hotspotzz nabízí hotspoty a Motorola mobil s Linuxem
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Dneska nic moc globálně zajímavého. CTIA WIRELESS 2003 (americká konference) bude mít v březnu v náplni i WiFi – jenže já do Ameriky nejezdím, nesnáším tu buzeraci na letišti (a to i když jsem občan EU, to si vážně myslí, že každý touží prchnout do USA?). Takže tam nebudu. V každém případě to bude o bezdrátové bezpečnosti, program je zde.


Další legrácka je od firmy Hotspotzz, která nabízí hotové hotspoty s autorizačním systémem a vším, které si za 500 USD koupíte a můžete klientům Hotspotzz za provizi nabízet připojení k internetu přes vaše připojení. Fajn nápad, to by bylo príma kdyby se s něčím podobným objevil někdo u nás…


A pro linuxáře: Motorola představila svůj chytrý telefon vybavený Linuxem – Motorola A760. Je vybavený i plnou verzí Javy. Je v něm kamera, MP3 přehrávač a spousta dalších věcí, které byste od mobilu s Linuxem čekali. Motorola slibuje, že se neovládá z příkazové řádky, ale přes její firemní nadstavbu. Už se moc těším, až dorazí do ČR. Pak přemluvím Fufa, aby mi do toho telefonu instaloval Apache a budeme provozovat Marigolda mobilně přes GPRS 🙂 Tisková zpráva Motoroly a článek na Mobil.cz.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 9:20 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář