ČSSD jsou zločinci

Noname píše: Doporučuji všem ke čtení stránku ČSSD – aneb co jste se nikdy neměli dozvědět…. Výstižná, doložitelná, a přesto takto po hromadě až neuvěřitelná fakta.

Pro pořádek připomínám – za pár dní jsou volby, kdo volit nepůjde, odevzdává cca. 50% svého hlasu KSČM nebo ČSSD, stejně tak každý, kdo bude volit stranu, která se nedostane do parlamentu. Jestli nevíte, které to budou tak malá nápověda – od roku 1998, kdy se zde dělají profesionální předvolební výzkumy voličských preferencí, se nikdy nestalo, že by se do parlamentu dostala strana, kterou renomované agentury v posledním předvolebním výzkumu netipovaly, jen dvakrát se nedostaly strany, které nominovaly (DZŽJ, Republikáni), obě měli v posledním předvolebním výzkumu odhad okolo 6-7 %, mnoho lidí je proto raději nevolilo. V roce 2002 takto zahodilo svůj hlas 12,55% oprávněných voličů, což odpovídá přibližně 25 mandátům ve sněmovně. Když by připadly některé z nekomunistických stran, pak by tyto měly pohodlnou většinu. Takto má ČSSD s KSČM dohromady 111 mandátů a může prosadit jakýkoliv krajně levicový zákon (vyvlastňování atp.) a mohou snadno přehlasovat i veta „ustavních pojistek“ – senátu a presidenta.

Tento článek je mimo záběr Marigoldu, proto k němu vypínám diskuse, můžete mi psát na e-mail

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

1 komentář

  • Určitě se chovají jako mafiáni a každý soudný člověk si začne uvědomovat jejich neuvěřitelnou touhu po moci a po penězích, neboť o tom to vše je. Volič je pouze prostředek k dosažení cílů, kterých se jim už teď podařilo získat dost a dost. Snad jenom připomenu pár známých drobností, kde se zaskvěli např. Gross a jeho byt, Kadlec a NBÚ nebo později Čepro, zkrátka z průšvihu do průšvihu(kdo z normálních smrtelníků se může ubírat stejnou cestou), Tvrdík, zadlužené ČSA a objednané stamilionové poradenství , Konsolidační agentura, kde se třpytí zástupci ČSSD a ztracených 500 milionů, známý pan Doležel a jeho nekonečný příběh, starosta Péťa a jeho hlad po peňezích, náměstek Zelinka (MF)a jeho činnost okolo deblokace dluhů, známý mafián Spyra a jeho velmi dobré styky se špičkami ČSSD, stamilionové výdělky pro Janstu, neformálního poradce Paroubka, miliardové machinace s pozemky na Ministerstvu zemědělství, kde hlavní roli hráli představitelé ČSSD, populární Jan Srba, který přechovává milony na půdě v krabici od bot a který chce likvidovat novináře, Paroubek a jeho povolební únor 1948 a mnoho dalších příběhů, které snad už nebudu vzpomínat. V korupci nás dostali na 49. místo, hned vedle Namibie. Představte si, kdyby se opět dostali k moci v původní podobě. Bohužel se jim stále ještě někde daří ač je to k nevíře. Jakoby volič neměl pamět, co však lze očekávat od ČSSD, která něco jiného říká a něco jiného dělá, nemá ani pud sebezáchovy a pokud do popředí strká své nejlepší představitele, jaká musí být celá členská základna. Lidé probuďte se, zastavte rostoucí korupci, politika není jenom o pracovním uplatňování hochštaplerů, je odvozena od občana a má mu sloužit, ne využívat a odírat ho.