Co děláte příští víkend? Pojďte na skotské hry – oprava

Noname píše: Jestli ještě nemáte program na příští víkend, tak byste mohli zvážit výlet na zámek Sychrov (na půl cesty mezi Mladou Boleslaví a Libercem – oprava, omlouvám se, vložil jsem špatný odkaz, nyní opraveno). V sobotu se tam konají Skotské hry. Na programu jsou skotské těžkoatletické soutěže (známý hod kládou, kamenem do dálky a do výšky atp.), irská a skotská hudba, ukázka a výuka tanců, ochutnávka whisky s odborným výkladem, šermířské souboje atd. Vstupné je 220 Kč (v předprodeji 180), pro ZTP a děti do 120 cm pak zdarma (pro děti jsou připraveny vlastní soutěže, takže se je nemusíte bát brát s sebou, nudit se prý rozhodně nebudou). Prý se tam dá někde i stanovat.

Mě pozvali mí skotští přátelé, co tam jezdí už 5 let, prý to nemá chybu, takže se moc těším. Už jsem vypozoroval, že čím horší webové stránky má nějaká taková akce, tím pak bývá lepší, a tahle je má úplně strašné. 😉
Jestli se tam budete chtít setkat se mnou, tak mi napište.

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

6 komentářů

  • cumime na vyvolene

  • POZOR, na odkazované mapě šipka ukazuje na jiný Sychrov (u Mnichova Hradiště).

    Ten správný leží až vedle dálnice z Turnova na Liberec, na prvním kopci od Turnova vlevo (na hřebenu je alej).

  • Hmm, anglicka verze stranek je kapku zanedbana – pozvanka na lonske 😉

  • [2] ježišmarja, moc moc děkuji za opravu. Nenapadlo mě, že jsou dva Sychrovy pár kilometrů od sebe, mea culpa a ještě jednou děkuji.
    [3] no já mám zas m.j. v Opeře problém s češtinou, jaksi ji na stránkách nedefinovali, ergo Opera dle standardu správně (dle tvůrců blbě) předpokládá, že je to v UTF-8. No a anglická verze – Angličani/Skoti/Irové v ČR co tam jezdí si to imho předávají jinak, a co vím, tak většina z nich už tam mnohokrát byla. Všichni skoti si tam ale berou své rodové kilty, na což se docela těším. Mimochodem prý tam bude možné, si zadat výrobu vlastního.

  • potvrzuju, ta akce je rok od roku lepší a lepší. určitě se přijeďte podívat. I když radši ne, začíná to být drsná masovka a místy nebývá k hnutí 😉

  • trochu hloupé, ale odpadl mi odvoz (respektive já jsem odpadl dnes, kdy odvoz jede). Nejedete tam někdo zítra ráno z prahy?