Články na dnešní WiFi / internet čtení

Patrick Zandl · 24. únor 2003

Můj článek o otevřených/uzavřených systémech pro 3G na Mobil.cz dneska nevyšel, Rosťa Kocman ho posunul s tím, že je moc dobrý, aby k němu ještě nesehnal další články, což raději beru jako pochvalu :) Čili na link z předchozí zprávy je zbytečno klikat - zatím nikam nevede.

Naopak na Lupě článek vyšel - takže kdo se chce dozvědět něco o Video on demand, může si o tom přečíst zde. Děkuji Oookovi, že nezklamal a přispěl mezi prvními, vsázel jsem na něj :)

A do třetice všeho dobrého pěkný článek má Jiří Hlavenka na Živě: téma vliv WiFi na vznik "chytrých domů" (Chytré domy: nastává jejich čas?). Jen přemýšlím nad tím, jestli já osobně bych takhle moc chytrý dům chtěl. Kdo viděl Červeného trpaslíka, jistě si vzpomene na scénu: "Dal by si někdo toust? Dobrý, křupavý toust?"... Dobře pod článkem jeden čtenář připomíná, že mnohé se dnes už dá realizovat a to například pomocí technologie X10, je sice proprietární, ale hodně daleko. Kdysi jsem o tom psal pro nějaký anglický časopis, zkusím vyhrabat, oprášit a publikovat - bylo to o tom, jak takový chytrý dům postavit s dnešní technikou za rozumné peníze a s rozumhými kompromisy...

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook