Marigold.cz » Citroen C3 s WiFi výbavou. Chytré displeje dorazily do Evropy – za příšernou cenu.
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Je to trochu automobilová zpráva: Citroen představil úpravu svého oblíbeného autíčka C3 Pluriel s WiFi. Citroen až doposud dodával jako možnost přístupu k internetu například v řadě Xsara připojení skrze GSM modem – připojení pomocí WiFi má být dalším krokem. A třetím krokem má být kombinace C3 s WiFi a 3G – to už bude z C3 přímo pojízdný hotspot… zdroj: Gizmo.


ViewSonic V150Už delší dobu jsem čekal na příchod chytrých displejů (Smart Displays) do Evropy, zatím se prodávaly pouze v USA a v Asii. Bylo to zařízení, které mne zaujalo – na stojanu funguje takový displej jako normální monitor, ale můžete ho odepnout a pomocí WiFi a vestavěných WindowsCE for Smart Display můžete pracovat s počítačem. Tím se to liší od tabletu – chytrý displej bez počítače nefunguje.


Chytré displeje konečně do Evropy dorazily. Jenže ty ceny – ViewSonic V110 pořídíte v Evropě za 1200 €, v USA za 800 USD. Dražší model V150 stojí 1600€ nebo 960 USD – jde o koncové ceny. Přitom 1€ = 1,19 USD…


Kdo tu upadl na hlavu? Já nebo ViewSonic? Za stejnou cenu si pořídíte solidní notebook s Centrinem nebo si z USA přivezete Tablet PC.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 17:57 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář