Cinetik migroval, jabadabadů…

Patrick Zandl · 21. srpen 2003

Včera jsem se výjimečně dříve zdýchnul z Cinetiku, protože migrace systému byla na Michalovi a jen bychom se tam pletli. Jinak nebylo co dělat. Když jsem dorazil domů, pustil jsem si nový film Čtyři psi hrají poker (na DVD ještě nevyšel, půjčil jsem si ho na VHS u konkurence :) - konečně po dlouhé době film, na který se dalo koukat a měl trochu neotřelý nápad. Po debilitách typu Pluto Nash nebo Absolon či Tělo na tělo dobré osvěžení. A když film skončil, Michal hlásil, že vše je zmigrováno a web běží. Skutečně běžel.

Ještě se dolaďovaly nejdráždivější grafické detaily v designu, které se rozbily při převádění systému. Nový vzhled serveru vypadá sice stejně, jako původní, ale narozdíl od něj je plně tvořený CSS a nikoliv tabulkami, takže nejrůznější pixiové, sovové a yuhůové budou mít radost. Validní to není, pravda, původně bylo - jenže se nestihlo vše perfektně, takže až vybude chvíle času, zvalidujeme to. Kdybyste někomu chtěli udělat radost, můžete o tom CSS webu prohlásit, že vypadá tak dobře, jako by ho snad dělal Míra Kučera. A můžete to Mírovi napsat, pokud ho znáte, radost v Brně bude převeliká ;)

No, abych nejásal předčasně, Michal šel hodinu po půlnoci spát (fakt, email odeslal v 1:00 přesně!) a já si teď budu muset poradit s tím nejdůležitějším, tedy s vytvořením expedičních sestav, seznamů DVD, která máme někomu poslat. Nově se totiž mají adresy tisknout přímo funkcí MailMerge na obálky. Hrdě jsem prohlásil, že to zvládnu. Teď pochybuju o tom, že to zvládnu já i naše tiskárna.... uvidíme :)

PS: Bořík má od celoodpolední modlitby otlačená kolena. Ale jak to tak vypadá, zvládli jsme to. Tedy, abych byl přesnější, Michal to zvládnul. Asi tomu fakt rozumí :)

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook