Chybička

Když jsem psal včera o HSDPA v O2, byly moje intelektuální schopnosti na bodu mrazu. Jednak jsem to vysvětlil tak, že jsem to ani já teď nepochopil a navíc zásadní problém byl v tom, že jsem před pár dny upgradoval Nokia N95 z nějakého prastarého beta firmware na poslední verzi. Což se ukázalo být hlavním důvodem zlepšení všeho. Přijměte omluvu za zmatek… (Jen pro pořádek připomínám 3GPP TS 22)

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

4 komentáře

  • Nepřijde Vám divné, že pánovi, o kterém se nemluví, „vyčítáte“ v jiném Vašem článku, že mění realitu tím, že maže sobě nepohodlné články a sám děláte totéž? V RSS stejně posíláte místo perexu kompletní článek a nepřijde mi, že byste se za článek něj měl stydět. Je napsán slušnou formou a je to prostě subjektivní dojem, který napravíte buď updatem nebo napravujícím článkem.

  • Ten clanek byl mirne receno hoodne divny a velice zavadejici.

  • Hlavně v něm byla zábavná vsuvka, kterak HSDPA (High Speed Downlink Packet Access) zrychluje uplink :o) Navíc uplink na 384 kbps je součástí UMTS R4. Čekal jsem na to, kdy přijde oprava, ovšem svést ten nesmysl na firmware… :oD

  • Tady mizi clanky?