Chybička

Když jsem psal včera o HSDPA v O2, byly moje intelektuální schopnosti na bodu mrazu. Jednak jsem to vysvětlil tak, že jsem to ani já teď nepochopil a navíc zásadní problém byl v tom, že jsem před pár dny upgradoval Nokia N95 z nějakého prastarého beta firmware na poslední verzi. Což se ukázalo být hlavním důvodem zlepšení všeho. Přijměte omluvu za zmatek… (Jen pro pořádek připomínám 3GPP TS 22)

Chcete nové články emailem?

Přihlašte se zde a nově vydané články vám hned dorazí na email:
Jak se vám líbil článek?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasováno , průměr: 2,40)
Loading...

4 komentáře

  • Nepřijde Vám divné, že pánovi, o kterém se nemluví, „vyčítáte“ v jiném Vašem článku, že mění realitu tím, že maže sobě nepohodlné články a sám děláte totéž? V RSS stejně posíláte místo perexu kompletní článek a nepřijde mi, že byste se za článek něj měl stydět. Je napsán slušnou formou a je to prostě subjektivní dojem, který napravíte buď updatem nebo napravujícím článkem.

  • Ten clanek byl mirne receno hoodne divny a velice zavadejici.

  • Hlavně v něm byla zábavná vsuvka, kterak HSDPA (High Speed Downlink Packet Access) zrychluje uplink :o) Navíc uplink na 384 kbps je součástí UMTS R4. Čekal jsem na to, kdy přijde oprava, ovšem svést ten nesmysl na firmware… :oD

  • Tady mizi clanky?