Marigold.cz » Ceny WiFi hardware mají padnout, testy OvisLinku. KFC propagace WiFi nic moc. Jak nazvat knihu o WiFi?
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Na Živě Jiří Hlavenka píše, že ceny WiFi hardware mají padnout na polovinu. Z celého článku na mne ale dýchá, že jde o ceny čipových sad, které mají jít na polovinu, to se ale v ceně celého výrobku zdaleka tak neprojeví. U nás budeme rádi, pokud cena půjde dolů o deset-patnáct procent.


Mobil.cz testoval WiFi výrobky OvisLinku, takže zde najdete recenzi WiFi routeru a zde USB adaptéru. OvisLink je levná a docela dobrá značka, takže je to něco pro šetřílky.


Včera jsem byl v KFC v Paláci Flóra (při příležitosti Tomb Raidera 2) a díval jsem se, jak propagují svoje WiFi. Téměř nijak. Jediná maličká informace byla na výdejním pultě obrácená vzhůru nohama. Notebook jsem nechal v autě v garáži (já vím, že riskuju) a tak jsem to ani netestoval. Nebyl čas.  Přitom zrovna v tom flórském KFC by se WiFi používalo fajnově, příjemně se tam sedí, je to tam velké a můžete si jídlo nakoupit i jinde 🙂


Řeším poslední problém s knihou – jak ji vlastně nazvat? Můj pracovní název je WiFi bible, na to je ale dost tenká a takovou drzost v sobě nemám. Pracovní název vydavatele je Bezdrátové sítě a WiFi. Co s tím, jak ji nazvat, poraďte, napadá někoho něco?

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 8:09 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář