Ceny iPhone 3G jsou u O2 už venku

O2 zveřejnilo ceny pro iPhone 3G. Lze jej pořídit draho bez tarifu iPhone 3G 8GB verze za 11 995 Kč (s DPH) nebo 16 GB verzi za 14 095 Kč.

Nejlevnější tarif iPhone M přinese verzi 8GB za 5995 Kč, 16 GB za 7995 Kč a za dvouletý úpis budete platit 600 Kč měsíčně, v ceně budete mít neomezená data včetně WiFi, víkendová volání v rámci O2 a minutu hovoru za 4,90 Kč, SMS vyjde na 1,5 Kč. To není tak špatné. Můžete sáhnout ještě po Neon tarifech, kde nejsou v ceně WiFi připojení, telefon vyjde o dva litry dráže a paušál začíná na 260 Kč měsíčně (připočítal jsem tam neomezená data, bez těch iPhone jaksi nemá smysl).

Vypadá to zajímavě. Co je mi nejasné, je věta: „při nové aktivaci bude vybírána záloha odpovídající rozdílu mezi zvýhodněnou a plnou cenou přístroje“ – to jako, když si ten telefon koupím s novým tarifem, tak jim dám zálohu sedmičku?

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

13 komentářů

 • Paušál 260 Kč měsíčně včetně neomezených dat? Jak se toho dá dosáhnout a jaké jsou potom minutové sazby?

 • jo asi dát zálohu

 • Ta neomezená data jsou omezená na 150 MB měsíčně. Skutečně neomezeně neomezená data jsou u kyslíku za 650 měsíčně bez DPH.

 • To mi ale na mobil přijde rozumné. Když se člověk přes iPhone nebude připojovat z počítače (to asi ani nejde), tak to vychází průměrně na 5 MB/den. To musí většině lidí stačit.

 • Asi se ptám blbě, ale není mi jasné „v ceně budete mít neomezená data včetně WiFi“ – konkrétně to WiFi. To jako se půjde připojit jenom ke kyslíkovému WiFi nebo jak tomu rozumět. Snad se můžu připojit k jakémukoli bezdrátu?

 • Po negativních reakcích na kvalitu provedení a jeho chybovost, dávám od něho raději ruce pryč. Zatím nepřišel žádný z operátorů s něčím zajímavým.

 • vedma: Jedna se o O2 hotspoty, ty jsou zdarma.

  Ten neomezeny Internet je zvlastni. Nevim, jestli je ke vsem tarifum, ale pry clovek normalne dostane neomezeny Internet (zadnych 150 MB), ale jen na ty 2 roky smlouvy, pak se zvysi cena na klasickych 7 stovek. Viz. PDF s informacemi na strankach O2.

  A co se tyce ceny – 12k mi neprijde tolik. Kdyz tolik stoji HTC Diamond s 4 GB pameti.

 • „průměrně na 5 MB/den. To musí většině lidí stačit.“

  pre cloveka, ktory bude odkazany len na EDGE a 3G mozno ani nie… mam uz svoju skusenost s datami a s iPhone – ma to taky komfort prehliadania webu, ze si to neuvedomis 🙂

  samozrejme mat pausal, ktory moc nestoji a zaroven moznost surfovat cez WiFi bezplatne, to sa oplati. Takze ak take pausaly k iPhone existuju, je to velmi dobre.

 • Dvanact litru neni tolik, pravda, ale kde jsou Jobsovy sliby, ze v zadne zemi se iP3G nebude prodavat draz nez za 199 dolaru ? I tech 6 litru za dotovany pristroj je vic…

  No a ty omezene neomezene tarify, to je fakt bomba. Ja nechapu, jak si muze O2 dovolit, ze inzeruje jen „specialni“ ceny platne prvni 3 mesice, a cena ktera bude platit potom, neni uvedena vubec nikde. Neni to klamani zakaznika ?

 • Cyberdog: uvědomte si, že tohle je Evropa. V USA je záruka rok, tady dva roky. Každopádně operátoři i ceny musí konzultovat s Applem. Ale je pochopitelné se na operátoři snaží na iPhonu vyrejžovat, protože taková příležitost se jen tak nenaskytne.

 • Patriku: “ to je pouze pro zákazníky, kteří přijdou tzv. „z ulice“ , nikdy nebyli našimi zákazníky a my nebudeme znát jejich platební morálku. To je ale standardní postup, po 3 měsících se záloha vrací. Pro naše stávající zákazníky, nebo ty kteří přejdou z předplacené karty na tarif se to vůbec netýká.“

 • catt: tak na co spolu podepisujem smlouvu (není jedno z toho nadskutečné: smluvní závazek X záloha)?

 • @catt: Ok, s tou zarukou to beru. Ale kdyz Jobs mluvil o tom, ze iPhone nebude nikde na svete stat vic jak 200 dolaru, myslel tim i nasi bananovou republiku. Navic ty datovy tarify (hlavne u VF a catecne TM) jsou fakt smesny, ukazuje to jak zasmradly mistni trh je.