Cannes 2003: Microsoft presentuje smartphony


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Tak se hlásíme z Cannes. První přednášky byly extrémně zajímavé, ale fotografie pro vás mám z přednášky Juha Christensena věnované smartphone telefonům a řešením Microsoftu. Především byly představeny tři nové terminály – jeden od Samsungu, druhý od Mitacu a třetí je vyráběný pod značkou T-Mobile a dostane se i na náš trh. URL, kde jsou patřičné fotky a komentáře je zde, klikněte si. Kromě toho Microsoft představil řešení Mobile2Market umožňující personalizovat si svůj smartphone ještě před jeho nákupem – a vybavit si ho online softwarem a funkcemi, jaké potřebujete. A samozřejmě za to online zaplatit. První to implementuje Orange.


Za chvíli padám na přednášky věnované budoucímu vývoji mobilních telefonů. Navíc WiFi je tu placené, asi budeme muset těch 50 Euro obětovat – jinak musím psát na stojáka v press centru, kde je ethernet, ale nejsou tu moc volné židle. Ach jo…

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.