Byl to těžký den


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Včera jsem měl těžký den. Kromě toho, že jsem musel několikrát pobíhat mezi kanceláří a centrem v největším parnu, tak nedorazili zaměstnanci ze stupidních důvodů do práce (udělám si TOP 10 výmluv pro zaměstnavatele!) a já jsem zůstal na všechno celé dopoledne sám. Navíc bylo úterý, musel jsem nakupovat filmy pro Cinetik (na to jsem si vyhradil úterý už dávno), aby se ukázalo, že tento týden vyšla jen „komedie pro náctileté“ Sexy párty – a distributor byl tak horkem vydeptaný, že když jsem si bral své kopie, odmítl mi i vystavit fakturu se slovy, že kvuli pár tisícovkám se v tom vedru nebude hýbat a že mu zaplatím příště. Na dovršení všeho do mne odpoledne doktor napral dvě injekce očkování a zinkasoval 1700 Kč. Prostě to byl těžký den.


Už to vypadalo, že mi ho jen tak nic nezlepší, jenže když jsem šel po Antala Staška ke svému autu, zcela náhodou jsem zaslechl dva chlápky, jak se u auta baví. Z rozhovoru jsem zaslechl pravda jedinou větu, ale ta mi osvětlila, že mé problémy jsou v porovnání s jejich ničím. Ten jeden hoch totiž na celou ulici oznámil „Ty vole já mám v prdeli baterku“. Uznejte – to je teprve problém. Podle toho, jak se tvářil, neměl v pozadí nějakou trapnou AA baterku, ale nějakou velkou, solidní. Je to hezký den, když víte, že nejste sami, kdo má problém 🙂

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.